Deklarata e eurokomisarit Han për gjuhën shqipe jo diplomatike, barazia gjuhësore një..
Sela: Ministri i Shëndetësisë duhet ti takojë Aleancës
VMRO 50, LSDM 5 dhe Besa me 2 amandamente për ligjin e gjuhëve
Për 10-vjetorin e ITSHKSH-së promovohet pulla me portretin e Faik Konicës
Kjo i ndodh sërish Remzie Osmanit (Video)
remzii_9.jpg
Loading...

Remzie Osmani këngëtarja e muzikës popullore, zëri i veçantë ka bërë që ajo të korr sukses dhe të mbetet njëra nga këngëtarët shumë të preferuara edhe nga brezat e rinj, shkruan Kosovarja.

Vazhdon të jetë e angazhuar edhe tani nëpër shumë mbrëmje muzikore jashtë vendit, Remzia ka paralajmëruar se është në përgatitje e sipër të këngës së radhës ku pritet të vije së shpejti për të gjithë adhuruesit e saj.

Se këngëtarja e do kohën me dëborë apo jo asaj edhe javë më parë i ndodhi që gjatë udhëtimit të ketë reshje dëbore por ishte brenda territorit të Kosovës ku ishin reshjet e para të dëborës.  Ndërsa tani ndodhet në një aeroport, por ajo që e befasoi është reshja e dëborës aq e madhe.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 13.11.2017, 14:26  | L.E. | 1,535 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Tragjedi në Tetovë: 25-vjeçari i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga çatia e shtëpisë (Foto)
Harrojini dhimbjet e shpinës dhe nyjeve me këtë recetë
Mihrije Braha votoi, po a e dini me çfarë veshje shkoi atje? (Foto)
Gruevski: Do të kthehen të gjitha përmendoret të cilat do të rrënohen ose dislokohen
Bleona e shtrirë në shtrat, por ja kush është pranë saj (Foto)
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.