Deklarata e eurokomisarit Han për gjuhën shqipe jo diplomatike, barazia gjuhësore një..
Sela: Ministri i Shëndetësisë duhet ti takojë Aleancës
VMRO 50, LSDM 5 dhe Besa me 2 amandamente për ligjin e gjuhëve
Për 10-vjetorin e ITSHKSH-së promovohet pulla me portretin e Faik Konicës
Çfarë raportesh ka Luana me vjehrrën?
luana_51.jpg
Loading...

Edhe pse ajo nuk po pranon lidhjen e saj më biznesmenin kosovar Krenar Çoçajn, tash e sa kohë ajo është në lidhje më këtë djalosh, shkruan Kosovarja.

Luana Vjollca prezantuesja me linjat të pa përmbajtshme për shumë meshkuj, ajo ka punuar shumë rreth linjave e veshjet e saja e nxjerrin në pah trupin e saj bombastik. Emisioni i saj realizohet çdo fund javë, brenda këtij emisioni ka të ftuar të ndryshëm dhe të shumtë, humor dhe garë në mes personazheve.

Por gjatë javës moderatorja shfrytëzon kohën ditët për dreka dalje ndodhe edhe jashtë Shqipërisë. Por pas çdo vakti, ngrënie ajo ka fituar një shprehi të pi çaj të zi. Pije kjo tradicionale që sherbet në familjet tona.

E për këtë pjesë si duket vjehrra e Luanës nuk do e këtë problem pasi ajo e pinë kaq shumë nuk do kursej shërbimin edhe për vjehrrën dhe mysafiret e familjes.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 13.11.2017, 14:03  | L.E. | 473 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Tragjedi në Tetovë: 25-vjeçari i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga çatia e shtëpisë (Foto)
Harrojini dhimbjet e shpinës dhe nyjeve me këtë recetë
Mihrije Braha votoi, po a e dini me çfarë veshje shkoi atje? (Foto)
Gruevski: Do të kthehen të gjitha përmendoret të cilat do të rrënohen ose dislokohen
Bleona e shtrirë në shtrat, por ja kush është pranë saj (Foto)
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.