Deklarata e eurokomisarit Han për gjuhën shqipe jo diplomatike, barazia gjuhësore një..
Sela: Ministri i Shëndetësisë duhet ti takojë Aleancës
VMRO 50, LSDM 5 dhe Besa me 2 amandamente për ligjin e gjuhëve
Për 10-vjetorin e ITSHKSH-së promovohet pulla me portretin e Faik Konicës
Ja si duket sot dashuria e parë e Noizyt, nëna e Leandrës (Foto)
nnp.jpg
Loading...

Dhe Dorina me Rigelsin (Noizyn) kanë Leandrën kujtimin më të bukur të dashurisë së tyre disavjeçare.

Megjithatë ata sot nuk janë më bashkë dhe ndërkohë që Noizy vendosi të kthehej nga Anglia në Shqipëri për të realizuar ëndrrën e tij në muzikë, Dorina qëndroi në Angli bashkë me vajzën e tyre Leandrën. Kjo e fundit ia bën edhe më të bukur çdo ditë mami Dorit dhe kanë një marrëdhënie të shkëlqyer bashkë.

Leandra gjithashtu kalon kohë edhe me babain e saj i cili “dorëzohet” kur është para pikës së tij të dobët. Shumë prej jush besojmë e kuptuat që Lea i ngjan shumë mamasë së saj e cila ka zgjedhur të bëjë një jetë sa më të thjeshtë, ndryshe nga Rigelsi. intv.al

3-2

1-8

2-4 (1)

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 13.11.2017, 14:35  | L.E. | 2,795 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Tragjedi në Tetovë: 25-vjeçari i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga çatia e shtëpisë (Foto)
Harrojini dhimbjet e shpinës dhe nyjeve me këtë recetë
Mihrije Braha votoi, po a e dini me çfarë veshje shkoi atje? (Foto)
Gruevski: Do të kthehen të gjitha përmendoret të cilat do të rrënohen ose dislokohen
Bleona e shtrirë në shtrat, por ja kush është pranë saj (Foto)
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.