BE dhe NATO do të ngelin "ëndërr" për Maqedoninë nëse nuk zgjidhen problemet kolektiv..
« Analizë » Pribe, kërkon vullnet politik për ta ndarë politikën nga gjyqësori
Arka shtetërore nga e hëna "hapet" në Parlament
Tajani: Integrimi i Ballkanit në BE është prioritet
Nocable e mbushë telefonin pa tela, edhe në xhep
noc.jpg
Loading...

Paketat e baterive janë këtu për të qëndruar për një kohë, prandaj më mirë zgjidhni një që i plotëson me të vërtetë nevojat tuaja. Nëse keni nevojë për mbushje pa tela, lista juaj e opsioneve është ulur ndjeshëm, por kjo nuk do të jetë gjithmonë çështja.

Telefonat e ri të Apple mbështesin Qi, që do të thotë se ne duhet të presim një sulm të paketave pa tel të ngarkimit të baterive së shpejti.

Ndër to është edhe NOCABLE. Kjo paketë është duke u financuar përmes Indiegogo dhe mund të jetë aq e lire sa 34 dollarë. A ia vlen? Kjo pako është padyshim një pajisje e zhdërvjellët në shikim të parë.

Ju merrni 8,000 mAh fuqi, i cili duhet të jetë mjaft i mirë për disa ngarkesa të ndryshme për smartphone. Siç u përmend, ju merrni tarifim pa tela, por kjo nuk do të thotë përdorimi i një kabllo është jashtë ekuacionit. Ajo vjen me 2 porta USB, të cilat ndodhen për të ngarkuar më shpejt. Kjo do të thotë që mund të ngarkoni deri në 3 pajisje në të njëjtën kohë. Dhe në qoftë se paketa mbaron me bateri, mund ta ngarkoni atë gjatë ngarkimit të pajisjeve të tjera.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 13.11.2017, 14:46  | L.E. | 468 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Tragjedi e rëndë në Tetovë, vdes një vajzë e vogël
U nda me të fejuarin pak ditë përpara dasmës, Big Mama tregon arsyet
Një fshat në Zvicër ofron 70 mijë franga për të huajt që janë të gatshëm të jetojnë aty, të paktën për një dekadë!
Ministria e Shëndetësisë publikon kandidatët për drejtor në spitale, ja emrat në të gjithë vendin
A flet deklarata e Ziadin Selës që ASH ka humbur Ministrinë e Shëndetësisë?!
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.