Gratë-Të pasionuara pas purove (VIDEO)
"Vëllau" i madh i Qeverisë BDI, shumë pasiv
Shtetësia e Maqedonisë, së shpejti vetëm me një dëshmi mund të merret
Kontrolle të rrepta për policinë e burgjeve, në procedur ndryshime ligjore
Del Piero: Shpresoj që Conte të kthehet në Itali
GettyImages-522590558-e1510574987730-780x439.jpg
Loading...

Ish-sulmuesi i Juventusit, Alessandro Del Piero, shpreson që një ditë Antonio Conte të rikthehet në Itali.

Trajneri i Chelseat është një nga emrat për të zëvendësuar Giampiero Venturan dhe Del Piero beson se tifozët do dëshironin një rikthim të tij.

“Conte? Ai bëri punë të madhe me Juventusin, po ashtu edhe me kombëtaren e italisë”, ka thënë Del Piero për Sport360.

“Do donim që ai të rikthehej në Itali, ai është trajner i madh”.

“Ai ka përmirësuar ekipet që ka stërvitur dhe këtë ka bërë edhe me Chelsean sezonin e kaluar, ashtu edhe te Juventusi”.

“Kemi pasur disa probleme dhe ai i ka rregulluar, pastaj kemi fituar titullin. Ai ka kualitete të mëdha, kjo është edhe arsyeja pse stërvitë klube të mëdha”.

“Shpresoj të ketë suksese te Chelsea dhe një ditë të rikthehet këtu”, ka shtuar italiani.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 13.11.2017, 15:16  | Xh.I. | 449 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Incident në zyrën e kryetares së Haraçinës, Milikije Halimi
Keriman me të dashurin super seksi vishet njëjtë, e habisin një qytet
« Lajmi i fundit » Të shtëna me armë në Çair, vritet një person e plagoset një tjetër
Mblidhet kryesia qendrore e Aleancës për Shqiptarët
"Vëllau" i madh i Qeverisë BDI, shumë pasiv
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.