Deklarata e eurokomisarit Han për gjuhën shqipe jo diplomatike, barazia gjuhësore një..
Sela: Ministri i Shëndetësisë duhet ti takojë Aleancës
VMRO 50, LSDM 5 dhe Besa me 2 amandamente për ligjin e gjuhëve
Për 10-vjetorin e ITSHKSH-së promovohet pulla me portretin e Faik Konicës
Sinan Hoxha e bën "horë" shokun e tij dhe e publikon (Video)
sinan_32.jpg
Loading...

Edhe Sinan Hoxha është njëri nga këngëtarët që udhëton shpesh nëpër vende të ndryshme të botës, kuptohet atje ku ka shqiptarë për të realizuar mbrëmjet muzikore, shkruan Kosovarja.

Dhe në këto udhëtime normalisht se është i shoqëruar nga dikush, edhe pse ky djalosh mbetet i pa njohur. Sinani deri sa është duke pritur në aeroport ka bërë dhe këtë video, ku tregon këtë djalosh se me çfarë pasioni  shikon Ritën. Deri sa ajo ka parakaluar në tapetin e kuq në MTV EMA me veshjen më karakteristike deri më tani, që ka lënë të gjithë gojë hapur, e i tille ka mbet edhe shoqëruesi i Sinanit.

E këngëtari nuk është përmbajt, është mbërthyer nga të qeshurat dhe këtë video ai e ka ndarë më të gjithë ndjekësit e tij. 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 13.11.2017, 16:00  | L.E. | 1,171 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Tragjedi në Tetovë: 25-vjeçari i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga çatia e shtëpisë (Foto)
Harrojini dhimbjet e shpinës dhe nyjeve me këtë recetë
Mihrije Braha votoi, po a e dini me çfarë veshje shkoi atje? (Foto)
Gruevski: Do të kthehen të gjitha përmendoret të cilat do të rrënohen ose dislokohen
Bleona e shtrirë në shtrat, por ja kush është pranë saj (Foto)
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.