Deklarata e eurokomisarit Han për gjuhën shqipe jo diplomatike, barazia gjuhësore një..
Sela: Ministri i Shëndetësisë duhet ti takojë Aleancës
VMRO 50, LSDM 5 dhe Besa me 2 amandamente për ligjin e gjuhëve
Për 10-vjetorin e ITSHKSH-së promovohet pulla me portretin e Faik Konicës
Nëna e Çiljetës lë mbrapa vajzën e saj, njihuni me mamin bukuroshe të saj (Foto)
CILJETA_7.jpg
Loading...

Çiljeta Xhilaga është një nga femrat më të suksesshme të showbizit shqiptar. Ajo është një ish-modele dhe këngëtare e njohur.

Por padyshim që Çilin e shquajmë edhe për hiret e saja.

Bukuroshja e skenës shqiptare ka folur shpesh për marrëdhënien e shkëlqyer që ka me të ëmën, duke qenë se Çili është edhe vajzë e vetme.

Çiljeta ka deklaruar se e ëma është mbështetja e saj më e madhe, shoqja e ngushtë dhe motra që nuk e pati dot kurrë.

Ndërkohë e ema Çiljetës, Linda Xhilaga, është një zonjë shumë në formë dhe duket qartë ngjashmëria e këngëtares me të.

Ajo së fundmi e ka uruar të bijën në rrjete sociale me një mesazh mbështetës dhe prekës për pjesëmarrjen e Çilit këtë vit në festivalin “Kënga Magjike 2017”.

“Zemra mamit shkelqeve ne kengen magjike.Suksese", shkruan Linda në Instagram.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 13.11.2017, 16:16  | L.E. | 3,054 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Tragjedi në Tetovë: 25-vjeçari i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga çatia e shtëpisë (Foto)
Harrojini dhimbjet e shpinës dhe nyjeve me këtë recetë
Mihrije Braha votoi, po a e dini me çfarë veshje shkoi atje? (Foto)
Gruevski: Do të kthehen të gjitha përmendoret të cilat do të rrënohen ose dislokohen
Bleona e shtrirë në shtrat, por ja kush është pranë saj (Foto)
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.