Deklarata e eurokomisarit Han për gjuhën shqipe jo diplomatike, barazia gjuhësore një..
Sela: Ministri i Shëndetësisë duhet ti takojë Aleancës
VMRO 50, LSDM 5 dhe Besa me 2 amandamente për ligjin e gjuhëve
Për 10-vjetorin e ITSHKSH-së promovohet pulla me portretin e Faik Konicës
Menduat se Tiani i ngjan Patrisit, gabuat kjo foto e thotë të kundërtën! (Foto)
tuna_46.jpg
Loading...

Këngëtarja e njohur Altuna Sejdiu nuk di të ngopet së publikuari imazhe të vogëlushit simpatik Tian, shkruan Kosovarja. 

Padyshim përvoja e parë e të bërit nënë e ka lumturuar pafund, e njëherit edhe i ka shtuar përgjegjësinë dhe ndjesinë e të qenit nënë e përkushtuar ndaj të birit.

Thuajse çdo e dyta foto, shfaqte një ngjajshmëri të papërshkrueshme të Tianit me babain, Patris Berisha, por që postimi i radhës nuk e thotë aspak këtë. Përkundrazi, gati se të gjitha tiparet duket se i ka marrë nga e ëma, gjë që nuk i bie keq, meqë sot, Tuna mbahet si një super femër.

Ju sjellim më poshtë, imazhin e publikuar para pak çastesh nga Tuna, teksa shfaq Tianin paksa të llastuar, i cili po rritet e po bëhet më i pashëm çdo ditë.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 13.11.2017, 16:06  | L.E. | 1,460 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Tragjedi në Tetovë: 25-vjeçari i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga çatia e shtëpisë (Foto)
Harrojini dhimbjet e shpinës dhe nyjeve me këtë recetë
Mihrije Braha votoi, po a e dini me çfarë veshje shkoi atje? (Foto)
Gruevski: Do të kthehen të gjitha përmendoret të cilat do të rrënohen ose dislokohen
Bleona e shtrirë në shtrat, por ja kush është pranë saj (Foto)
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.