Gratë-Të pasionuara pas purove (VIDEO)
"Vëllau" i madh i Qeverisë BDI, shumë pasiv
Shtetësia e Maqedonisë, së shpejti vetëm me një dëshmi mund të merret
Kontrolle të rrepta për policinë e burgjeve, në procedur ndryshime ligjore
Zambia, vriten nga elefantët dy turistë evropianë
thumbs_b_c_8cc08e1d57bba90516ef80d51d27cc8e.jpg

Dy turistë evropianë kanë humbur jetën në qytetin Livingstone, në jug të Zambias, kur u shtypën nga dy elefantë të cilët tentuan t’i fotografojnë nga afër, njoftoi të dielën policia, transmeton Anadolu Agency (AA).

 

Zëdhënësi i policisë, Danny Mwale, njoftoi se në mesin e të pësuarve për vdekje është shtetasja belge 55 vjeçare dhe një holandez i moshës 64-vjeçare.

 

Ai tha se nëpunësit policorë të cilën dolën në vend të ngjarjes të shtunën në mbrëmje gjetën kufomat e turistëve në kompleksin turistik Maramba River Lodge, katër kilometra nga ujëvara e mbrojtur Victoria.

 

Policia po ashtu, është duke hetuar mundësinë e kryerjes së vetëvrasjes.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 13.11.2017, 09:19  | Z.H. | 683 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Incident në zyrën e kryetares së Haraçinës, Milikije Halimi
« Lajmi i fundit » Të shtëna me armë në Çair, vritet një person e plagoset një tjetër
Keriman me të dashurin super seksi vishet njëjtë, e habisin një qytet
Mblidhet kryesia qendrore e Aleancës për Shqiptarët
"Vëllau" i madh i Qeverisë BDI, shumë pasiv
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.