Deklarata e eurokomisarit Han për gjuhën shqipe jo diplomatike, barazia gjuhësore një..
Sela: Ministri i Shëndetësisë duhet ti takojë Aleancës
VMRO 50, LSDM 5 dhe Besa me 2 amandamente për ligjin e gjuhëve
Për 10-vjetorin e ITSHKSH-së promovohet pulla me portretin e Faik Konicës
Dua Lipa merr çmimin "Këngëtarja e re më e mirë" në MTV EMA 2017
dua_39.jpg
Loading...

Këngëtarja Dula Lipa po vazhdon të ngjitet në shkallët më të larta të suksesit.

Madje shënoj edhe një tjetër sukses duke e fituar çmimin ‘Këngëtarja e re më e mirë’ në eventin ‘MTV EMA2017’ që u mbajt në Londër, shkruan lajmi.net Dua mori këtë çmim duke lënë pas Julia Michaels, Khalid, Kyle dhe Rag‘n’Bone Man të cilët ishin të nominuar për të njëjtën kategori.

Ajo nuk ishte pjesëmarrëse në këtë ngjarje madhështore që po udhëheq kolegia e saj Rita Ora por arsyetimin e dha në llogarinë e saj ‘Twitter’ duke treguar se nuk ka mundur të jetë e pranishme për shkak të një koncerti në Brazil dhe se MTV EMA 2017 do të ndiqet nga ajo nëpërmjet televizorit.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 13.11.2017, 09:31  | L.E. | 565 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Tragjedi në Tetovë: 25-vjeçari i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga çatia e shtëpisë (Foto)
Harrojini dhimbjet e shpinës dhe nyjeve me këtë recetë
Mihrije Braha votoi, po a e dini me çfarë veshje shkoi atje? (Foto)
Gruevski: Do të kthehen të gjitha përmendoret të cilat do të rrënohen ose dislokohen
Bleona e shtrirë në shtrat, por ja kush është pranë saj (Foto)
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.