Kryeministri dhe ministrat nesër për herë të parë do të përgjigjen në pyetjet e deput..
Zaev: Modeli për të ardhmen fillon me respektimin e të gjithëve
Anëtarësimi i shpejt i Serbisë në BE, "cunami" për Maqedoninë dhe rajonin
Flamuri i Kosovës me emër të Greqisë, kështu mësojnë nxënësit shqiptarë në Maqedoni
Kroacia shkon në Rusi; grekët të pafuqishëm në shtëpi
kroacia-480x320.jpg
Loading...

0-0 u mbyll takim i dytë mes Greqisë dhe kroatëve. Grekët e kërkuan më shumë golin në pjesën e parë, duke qenë më agresivë në mesfushë, por ngecnin përballë murit të ngritur nga kroatët para zonës së tyre, përcjell Top Channel.

 

Edhe pjesa e dytë nuk rezervoi asnjë surprizë, por ishin kroatët ata që patën rastet më të pastra falë kundërsulmeve, megjithatë edhe ata nuk e gjetën rrjetën.

 

Të hënën luhet sfida tjetër për biletën e radhës e tretë të “play off”, ajo mes Italisë dhe Suedisë. “Axurrët” duhet të fitojnë me dy gola diferencë për t’u kualifikuar, pasi vijnë na humbja 1-0 në ndeshjen e parë.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 13.11.2017, 09:46  | Z.H. | 417 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Ndihma për shpirtin e atdhetarit të mbuluar me flamurin kuq e zi, duhet të jetë ndihmë për sakrificat e tij
Anëtarësimi i shpejt i Serbisë në BE, "cunami" për Maqedoninë dhe rajonin
Komuna e Çairit me thirrje publike për banorët e saj
Brukseli me kritikat e para për qeverinë e re
Vrasje mes familjes së dhëndrit dhe nuses për emrin e fëmijës
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.