Deklarata e eurokomisarit Han për gjuhën shqipe jo diplomatike, barazia gjuhësore një..
Sela: Ministri i Shëndetësisë duhet ti takojë Aleancës
VMRO 50, LSDM 5 dhe Besa me 2 amandamente për ligjin e gjuhëve
Për 10-vjetorin e ITSHKSH-së promovohet pulla me portretin e Faik Konicës
Çmimi marramendës i aksesorëve të Ritës në “MTV EMA”
rita_53.jpg
Loading...

Të dielën u mbajt ceremonia e ndarjes së çmimeve "MTV Europe Music Awards".

Nikoqire e kësaj ceremonie ishte këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, shkruan lajmi.net.Rita ishte personazhi më i komentuar i mbrëmjes, më së shumti për shkak të paraqitjes së saj në tapetin e kuq, ku u shfaq e veshur me robdeshambër dhe peshqir në kokë.

Edhe pse dukej se kjo veshje e Ritës ishte si shkak i mos përgatitjes në kohë, Rita ishte e grimuar dhe bartte aksesorë.

Kur jemi tek aksesorët, Rita kishte bartur varëse dhe vathë të markës Lorraine Schwartz të punuara me gurë diamanti, kurse sipas prestigjiozes “Vogue”, çmimi i tyre ishte 8 milionë dollarë.

Përveç kësaj veshje, gjatë drejtimit të ceremonisë Rita kishte ndërruar edhe 12 palë veshje të tjera. 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 14.11.2017, 10:01  | L.E. | 887 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Tragjedi në Tetovë: 25-vjeçari i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga çatia e shtëpisë (Foto)
Harrojini dhimbjet e shpinës dhe nyjeve me këtë recetë
Mihrije Braha votoi, po a e dini me çfarë veshje shkoi atje? (Foto)
Gruevski: Do të kthehen të gjitha përmendoret të cilat do të rrënohen ose dislokohen
Bleona e shtrirë në shtrat, por ja kush është pranë saj (Foto)
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.