BE dhe NATO do të ngelin "ëndërr" për Maqedoninë nëse nuk zgjidhen problemet kolektiv..
« Analizë » Pribe, kërkon vullnet politik për ta ndarë politikën nga gjyqësori
Arka shtetërore nga e hëna "hapet" në Parlament
Tajani: Integrimi i Ballkanit në BE është prioritet
Vermaelen i penduar se qëndroi te Barcelona gjatë verës
GettyImages-692967130-e1510655026888-780x439.jpg
Loading...

Thomas Vermaelen gjatë një interviste për mediat spanjolle ka shprehur pakënaqësinë e tij për situatën që po kalon te Barcelona.

 

Mbrojtësi, i cili gjatë këtij sezoni është aktivizuar vetëm një herë nga trajneri Valverde në “Kupën e Mbretit”, deklaroi se nuk mund ta pranojë këtë situatë.

 

Ai theksoi se kishte vendosur të qëndronte duke menduar se kjo do të ishte pozitive për të, por duke parë situatën aktuale ai theksoi se asgjë nuk po shkon siç duhet, duke lënë të hapur një mundësi largimi gjatë janarit.

 

“Në verë mendova se do ishte diçka pozitive po të qëndroja te Barcelona, por duke e parë si është situata ime këtu, e shikoj që gjërat realisht janë ndryshe”, ka thënë Vermealen.

 

Me shumë mundësi belgu do të largohet nga Barça gjatë janarit.

 

Për atë ka shfaqur interesim Interi, por klubi italian e dëshiron vetëm në formë të huazimit.

Vlen të theksohet se ish-mbrojtësi i Arsenalit në sezonin e kaluar ishte i huazuar te Roma, por nuk tregoi ndonjë për t’u vlerësua. /SS/

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 14.11.2017, 12:16  | Xh.I. | 336 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Tragjedi e rëndë në Tetovë, vdes një vajzë e vogël
U nda me të fejuarin pak ditë përpara dasmës, Big Mama tregon arsyet
Një fshat në Zvicër ofron 70 mijë franga për të huajt që janë të gatshëm të jetojnë aty, të paktën për një dekadë!
Ministria e Shëndetësisë publikon kandidatët për drejtor në spitale, ja emrat në të gjithë vendin
A flet deklarata e Ziadin Selës që ASH ka humbur Ministrinë e Shëndetësisë?!
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.