Gratë-Të pasionuara pas purove (VIDEO)
"Vëllau" i madh i Qeverisë BDI, shumë pasiv
Shtetësia e Maqedonisë, së shpejti vetëm me një dëshmi mund të merret
Kontrolle të rrepta për policinë e burgjeve, në procedur ndryshime ligjore
Coutinho: Jam i lumtur te Liverpooli, luaj në ligën më të fortë në botë
GettyImages-852878406-e1510654486307-780x439.jpg
Loading...

Philippe Coutinho kërkon të zbusë situatën e krijuar te Liverpooli, pas kërkesës për t’u larguar gjatë tregut të transferimeve së verës te Barcelona.

Braziliani, i cili është i grumbulluar me përfaqësuesen e vendit të tij, foli rreth së ardhmes, duke deklaruar se shumë i lumtur te Reds pasi luan në një nga kampionatet më të bukur në botë.

Ai për momentin nuk mendon për tregun e transferimeve, pavarësisht zërave që e shikojnë pranë transferimit te Barcelona në janar.

“Për momentin jam i përqendruar te ndeshjet e Brazilit dhe nuk po mendoj për të ardhmen”.

“Jam shumë i lumtur te Liverpooli, sepse luaj në ligën më të fortë në botë”, ka thënë Coutinho.

Fjalë “diplomatike” këto të brazilianit për të cilin transferimi te Barcelona mbetet ëndërr.

Liverpooli aktualisht është në pozitën e pestë me 19 pikë dhe këtë sezon Coutinho ka shënuar vetëm dy gola dhe ka dhuruar një asistim. /SS/

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 14.11.2017, 12:16  | Xh.I. | 611 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Incident në zyrën e kryetares së Haraçinës, Milikije Halimi
Keriman me të dashurin super seksi vishet njëjtë, e habisin një qytet
« Lajmi i fundit » Të shtëna me armë në Çair, vritet një person e plagoset një tjetër
Mblidhet kryesia qendrore e Aleancës për Shqiptarët
"Vëllau" i madh i Qeverisë BDI, shumë pasiv
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.