Deklarata e eurokomisarit Han për gjuhën shqipe jo diplomatike, barazia gjuhësore një..
Sela: Ministri i Shëndetësisë duhet ti takojë Aleancës
VMRO 50, LSDM 5 dhe Besa me 2 amandamente për ligjin e gjuhëve
Për 10-vjetorin e ITSHKSH-së promovohet pulla me portretin e Faik Konicës
A do ta kishit njohur Norën pa grim? (Foto)
nora_57.jpg
Loading...

Është mami më seksi e estradës e këtë e ka dëshmuar shumë herë, shkruan Kosovarja.  Në çdo paraqitje të saj ajo shfaqet shumë joshëse, duke u dhënë motiv shumë femrave që të duken bukur.

Duke qenë se është nënë, linjat e saj janë për t’u komplimentuar, e gjithashtu edhe stili dhe grimi. Rrallëherë këngëtarja është shfaqur pa grim, e që është vërtetë e vështirë që Norën ta shohim ndonjëherë në gjendje të tillë, duke e parë sa shumë e ka kujdes veten.

Sigurisht se momenti në vazhdim do ta bëjë nostalgjike atë dhe po ashtu adhuruesit e saj.

Ishte pikërisht dita kur këngëtarja u bë nënë, dhe në fotografinë e publikuar shihej pa fije grimi.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 14.11.2017, 12:05  | L.E. | 1,096 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Tragjedi në Tetovë: 25-vjeçari i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga çatia e shtëpisë (Foto)
Harrojini dhimbjet e shpinës dhe nyjeve me këtë recetë
Mihrije Braha votoi, po a e dini me çfarë veshje shkoi atje? (Foto)
Gruevski: Do të kthehen të gjitha përmendoret të cilat do të rrënohen ose dislokohen
Bleona e shtrirë në shtrat, por ja kush është pranë saj (Foto)
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.