Deklarata e eurokomisarit Han për gjuhën shqipe jo diplomatike, barazia gjuhësore një..
Sela: Ministri i Shëndetësisë duhet ti takojë Aleancës
VMRO 50, LSDM 5 dhe Besa me 2 amandamente për ligjin e gjuhëve
Për 10-vjetorin e ITSHKSH-së promovohet pulla me portretin e Faik Konicës
Majk do të reagojë pas këtij veprimi që Majlinda bëri me djalin! (Foto)
majk_33.jpg
Loading...

Majlinda Zeka e mjaftuar nga pushimet që kaloi në një vend tejet të bukur të Turqisë, duket se është rikthyer më energjike se kurrë për t’iu përkushtuar totalisht vogëlushit Roan. 

Udhëtimin e pozimin mbi deve e përjetoi, dhe këtë nuk hezitoi t’a ndajë si moment në rrjete sociale, shkruan Kosovarja.

E meqë Roani nuk e shoqëroi në këtë udhëtim, ajo vendosi që të birit t’ia plotësojë një dëshirë të ngjashme. Mbi kurrizin e një deleje, kësaj radhe keni rastin t’a shihni vogëlushin dhe jo Majlindës e cila u shëtit në vende mbreslënëse të Turqisë mbi kurrizin e devesë.

 

Aq i këndshëm shfaqet në këtë imazh, aq sa kështu ka cilësuar edhe e ëma duke e veçuar prej të gjitha fotografive tjera që i kishte realizuar Roanit simpatik.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 14.11.2017, 14:41  | L.E. | 1,714 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Tragjedi në Tetovë: 25-vjeçari i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga çatia e shtëpisë (Foto)
Harrojini dhimbjet e shpinës dhe nyjeve me këtë recetë
Mihrije Braha votoi, po a e dini me çfarë veshje shkoi atje? (Foto)
Gruevski: Do të kthehen të gjitha përmendoret të cilat do të rrënohen ose dislokohen
Bleona e shtrirë në shtrat, por ja kush është pranë saj (Foto)
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.