Deklarata e eurokomisarit Han për gjuhën shqipe jo diplomatike, barazia gjuhësore një..
Sela: Ministri i Shëndetësisë duhet ti takojë Aleancës
VMRO 50, LSDM 5 dhe Besa me 2 amandamente për ligjin e gjuhëve
Për 10-vjetorin e ITSHKSH-së promovohet pulla me portretin e Faik Konicës
Çka po e lidh Getinjon me këtë ish të burgosur (Foto)
getinjoo_1.jpg
Loading...

Modeli i cili përflitet për aferat me shumë femra edhe pse i martuar dhe prind i disa fëmijëve, ai mahnit me bukurinë e tij, dhe kjo pamje mori vëmendje qysh kur ishte i burgosur, shkruan Kosovarja.

Jeremy Meeks tashmë shijon jetën në liri, duke sfiluar nëpër shumë revy të modës nëpër vende të ndryshme në botë.Si shumë të famshëm në botë edhe modeli nuk ka ngelur pa bërë tatuazhe në trup. Por ajo që bije në sy është një tatuazh te syri në formë loti. Domethënia e këtij simboli është se personi ka kaluar një kohë në burg apo edhe ndryshe se personi ka vrarë dike. Por kjo ndonjëherë vetëm ai që mban tatuazhin e di më saktë domethënien e tatuazhit. E kuptimi i tatuazhit mund të ndryshoj në varësi të faktit nëse loti është bosh apo i mbushur me ngjyrë.

E këtë simbol kemi vënë re edhe te reperi kosovarë, ajo që ndryshon nga ai i Jeremy është se reperi ka simbolin bosh. Getinjo ndoshta nuk ka kaluar në një proces jetësot sikur edhe modeli por sipas shume deklaratave ai ka treguar se ka patur një jetë të vështirë gjatë viteve sa nuk njihej apo nuk ishte kaq i famshëm sa sot. 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 14.11.2017, 14:59  | L.E. | 849 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Tragjedi në Tetovë: 25-vjeçari i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga çatia e shtëpisë (Foto)
Harrojini dhimbjet e shpinës dhe nyjeve me këtë recetë
Mihrije Braha votoi, po a e dini me çfarë veshje shkoi atje? (Foto)
Gruevski: Do të kthehen të gjitha përmendoret të cilat do të rrënohen ose dislokohen
Bleona e shtrirë në shtrat, por ja kush është pranë saj (Foto)
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.