Shtetësia e Maqedonisë, së shpejti vetëm me një dëshmi mund të merret
« INSIDE » “Ku është shtabi i xhihadistëve në Maqedoni?”
Zaev: Qytetarët do të marrin përgjigje për “Sopotin”, “Monstrën”, “Lagjen e Trimave, ..
« Analistët » "Tvrdokornat" të revoltuar ndaj VMRO-së sepse kjo parti nuk formoi Qeverinë
Trajneri i Suedisë nuk përjashton mundësinë që Ibra të kthehet për Botëror: Do ishte fantastike
ZlatanIbrahimovicSwedenvWalesInternational-A0xeOtYBN3x-780x439.jpg
Loading...

Trajneri i kombëtares së Suedisë, Janne Andersson, nuk e ka përjashtuar mundësinë e rikthimit të superyllit suedez, Zlatan Ibrahimovic, në Botërorin, Rusia 2018.

Anderson u pyet për triumfin e ekipit të tij, e për lojën më të mirë me ose pa Ibrahimovicin.

“Ishte një demonstrim i lojës tonë kolektive, ne kemi qenë heronj sonte. Jam i kënaqur deri në pafundësi”.

“Më të mirë pa Ibrën? Nuk jam mësuar që të bëj krahasime dhe nuk do të bëj as kësaj radhe, me të ne kemi pasur lojë tjetër, ai është kampion i madh, por ne kemi adaptuar tjetër stil të lojës”.

“Rikthimi i tij në Rusi? Është një gjë fantastike kjo, por lojtari nuk ka luajtur për një vit dhe ne do të flasim për këtë. Tash është më mirë të flasim për këtë ekip të mrekullueshëm”, deklaroi Anderson.

Suedia arriti të lë Italinë pa kualifikim në Botëror për herë të parë pas 60 vitesh. /Telegrafi/

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 14.11.2017, 09:07  | Xh.I. | 764 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Incident në zyrën e kryetares së Haraçinës, Milikije Halimi
Keriman me të dashurin super seksi vishet njëjtë, e habisin një qytet
Bexheti: Peshorja e Taravarit është më e saktë në zgjedhje
« Video » Pas 6 vitesh, Ramkovski gjenë A1 në një katrahurë të vërtetë
« Raportet e mira Maqedoni - Bullgari » Bullgarët janë aleatë tradicional të shqiptarëve, Bullgaria shteti i vetëm ortodoks në Ballkan që ka njohur Kosovën
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.