Shtetësia e Maqedonisë, së shpejti vetëm me një dëshmi mund të merret
« INSIDE » “Ku është shtabi i xhihadistëve në Maqedoni?”
Zaev: Qytetarët do të marrin përgjigje për “Sopotin”, “Monstrën”, “Lagjen e Trimave, ..
« Analistët » "Tvrdokornat" të revoltuar ndaj VMRO-së sepse kjo parti nuk formoi Qeverinë
Epoka e Encës mbaroi te Noizy, ja kush është "mbretëresha" e re e reperit (Foto)
en_8.jpg
Loading...

Kohë më parë Noizy dhe Dafina për shkak të lidhjeve të tyre dhe qëndrimit pranë labelave të ndryshëm, nuk ishin shquar për ndonjë miqësi, madje është folur e kundërta por disa muaj më parë vumë re një afrimitet nga ata.

Noizy duket se i harroi ‘rivalët’ e vjetër siç ishin Ledri dhe Dafina e nisi të miqësohet me ta. Me Ledrinë shtë duke publikuar një këngë ndërkohë që me Dafinën do të performojnë bashkë jashtë shtëtit për festat e Nëntorit, shkruan Blitz.al

Ajo që na çuditi ishte pikërisht baneri që ishte vendosur për eventin që do të mbajnë bashkë. “The king and the queen” shkruhet aty duke ju referuar Noizyt dhe Duffy-t.

Por prisni pak, e keni parasysh që ‘the king and the queen e askush sun na ndali” ishte pjesë e tekstit të ‘Bow Down’, këngës hit të Noizyt dhe Encës verën e kaluar?

Epo tashmë ka një tjetër ‘queen’, është Dafina dhe zor se do ta kishim menduar ndonjëherë se do të ishte pikërisht ajo.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 15.11.2017, 09:23  | L.E. | 3,880 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Incident në zyrën e kryetares së Haraçinës, Milikije Halimi
Keriman me të dashurin super seksi vishet njëjtë, e habisin një qytet
Bexheti: Peshorja e Taravarit është më e saktë në zgjedhje
« Video » Pas 6 vitesh, Ramkovski gjenë A1 në një katrahurë të vërtetë
« Raportet e mira Maqedoni - Bullgari » Bullgarët janë aleatë tradicional të shqiptarëve, Bullgaria shteti i vetëm ortodoks në Ballkan që ka njohur Kosovën
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.