Shtetësia e Maqedonisë, së shpejti vetëm me një dëshmi mund të merret
« INSIDE » “Ku është shtabi i xhihadistëve në Maqedoni?”
Zaev: Qytetarët do të marrin përgjigje për “Sopotin”, “Monstrën”, “Lagjen e Trimave, ..
« Analistët » "Tvrdokornat" të revoltuar ndaj VMRO-së sepse kjo parti nuk formoi Qeverinë
“Neymar është i mirëseardhur te Real Madridi”
GettyImages-874216924-780x439.jpg
Loading...

Mesfushori i Real Madridit, Casemiro, shpreson që Neymar,të bashkohet me liderët e Lla Ligas.

Neymar, tani 25 vjeç ka qenë i lidhur me një kalim në Madrid në të kaluarën, or këtë verë zgjodhi Paris Saint-Germainin.

Ai u largua nga Barcelona për rekordin botëror prej  222 milionë eurove.

Casemiro ka thënë se do të ishte i lumtur nëse Neymar do të vinte në Santiago Bernabeu.

“Ai është një yll. Ai e di se çfarë po bën. Ai është një lojtari madh dhe është gjithmonë i mirëseardhur te Real Madrid”.

“Shpresoj që të vij, por ai është i lumtur në klubin e tij”, ka thënë Casemiro.

Brazili barazoi ndaj Anglisë pa gola në ndeshjen e zhvilluar në Wembley./Telegrafi/ 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 15.11.2017, 09:03  | Xh.I. | 601 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Incident në zyrën e kryetares së Haraçinës, Milikije Halimi
Keriman me të dashurin super seksi vishet njëjtë, e habisin një qytet
Bexheti: Peshorja e Taravarit është më e saktë në zgjedhje
« Video » Pas 6 vitesh, Ramkovski gjenë A1 në një katrahurë të vërtetë
« Raportet e mira Maqedoni - Bullgari » Bullgarët janë aleatë tradicional të shqiptarëve, Bullgaria shteti i vetëm ortodoks në Ballkan që ka njohur Kosovën
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.