Gratë-Të pasionuara pas purove (VIDEO)
"Vëllau" i madh i Qeverisë BDI, shumë pasiv
Shtetësia e Maqedonisë, së shpejti vetëm me një dëshmi mund të merret
Kontrolle të rrepta për policinë e burgjeve, në procedur ndryshime ligjore
Kamioni i ndërtimtarisë godet rëndë autobusin e NQP Shkup
bussii_1.jpg

 

Shkup, 3 nëntor- Një kamion i ndërtimtarisë ka goditur rëndë katin e dytë të autobusit të NQP Shkup. Aksidenti ka ndodhur gjatë ditës së djeshme, transmeton Zhurnal. 

Ngjarja ka ndodhur në udhëkryqin te "Palloma Bjanka". Autobusi që ka lëvizur nga Gjorçe Petrovi për një momnet ka ndalur paralelisht me kamionin e ndërtimtarisë . Kamioni ka tentuar të lëvizë në anën e majtë edhe pse në atë pjesë është e ndaluar lëvzija majtas, ai gjatë lëvzijes ka goditur katin e dytë të autbusit dhe ka shkakutar dëme të konsiderushme materiale. 

Fatmirësisht në këtë aksident nuk ka të lënduar. NQP Shkup po kryen inspektim për të verifikuar dëmin material. 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 03.11.2017, 13:02  | L.E. | 3,663 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Incident në zyrën e kryetares së Haraçinës, Milikije Halimi
Keriman me të dashurin super seksi vishet njëjtë, e habisin një qytet
« Lajmi i fundit » Të shtëna me armë në Çair, vritet një person e plagoset një tjetër
Mblidhet kryesia qendrore e Aleancës për Shqiptarët
"Vëllau" i madh i Qeverisë BDI, shumë pasiv
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.