Kryeministri dhe ministrat nesër për herë të parë do të përgjigjen në pyetjet e deput..
Zaev: Modeli për të ardhmen fillon me respektimin e të gjithëve
Anëtarësimi i shpejt i Serbisë në BE, "cunami" për Maqedoninë dhe rajonin
Flamuri i Kosovës me emër të Greqisë, kështu mësojnë nxënësit shqiptarë në Maqedoni
Një person 34-vjeçar kreu vetëvrasje duke e qëlluar veten në kokë
133948729.jpg

Shkup, 5 nëntor - Në një automjet në parking, është gjetur trupi i një 34-vjeçari me plagë nga armë zjarri në kokë, i cili sipas policisë, sipas të gjitha gjasave, ka kryer vetëvrasje.

Nga MPB kumtuan se dje rreth orës 7 në drejtimin rrugor Resnjë - Manastir, në parkingun në afërsi të kontrollit teknik në dalje të qytetit, në automjetin "Pollo" është gjetur i vdekur M.P. (34) nga Resnja, me plagë nga armë zjarri në kokë. Në brendësinë e automjetit është gjetur pistoleta e llojit "HC" të kalibirt 9mm.

Vdekja është konstatuar nga Ndihma e shpejtë mjekësore dhe është kryer ekspertizë nga ekipi i Sektorit për punë të brendshme Manastir, ndërkaq me urdhër të prokurorit publik, trupi i të vdekurit është dorëzuar për obduksion.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 05.11.2017, 15:14  | T.E. | 2,009 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Ndihma për shpirtin e atdhetarit të mbuluar me flamurin kuq e zi, duhet të jetë ndihmë për sakrificat e tij
Anëtarësimi i shpejt i Serbisë në BE, "cunami" për Maqedoninë dhe rajonin
Gjendet një trup i pajetë në Gërçec
Komuna e Çairit me thirrje publike për banorët e saj
Brukseli me kritikat e para për qeverinë e re
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.