Kryeministri dhe ministrat nesër për herë të parë do të përgjigjen në pyetjet e deput..
Zaev: Modeli për të ardhmen fillon me respektimin e të gjithëve
Anëtarësimi i shpejt i Serbisë në BE, "cunami" për Maqedoninë dhe rajonin
Flamuri i Kosovës me emër të Greqisë, kështu mësojnë nxënësit shqiptarë në Maqedoni
Google Pixel 2 XL arrin edhe pa Android
google_85.jpg
Loading...

Telefonat Google Pixel 2 që nga lansimi kanë pasur një numër të madh të problemeve.

Tani, një numër i përdoruesve raportojnë se telefonat e tyre Pixel 2 XL kanë arritur pa sistemin operativ, transmeton Koha.net.

Sipas përdoruesve, të cilët kanë raportuar në forumet e Reddit dhe Ars Technica, telefonat e tyre Pixel 2 XL kanë arritur pa instalim të Androidit, gjë që i bie se ata nuk mund të startojnë telefonat e tyre të rinj.

E tëra çfarë shfaqet është ekrani i zi me këtë mesazh: “Nuk mund të gjendet sistemi operativ valid. Pajisja nuk do të startojë”, dhe linku për mbështetje.

Ndërkohë, Google ka konfirmuar se ky problem tashmë është zgjidhur në telefonat e ardhshëm Pixel 2 XL dhe se kompania është duke dërguar telefonat zëvendësues te përdoruesit të cilët kanë pasur këtë problem.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 06.11.2017, 10:21  | L.E. | 316 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Ndihma për shpirtin e atdhetarit të mbuluar me flamurin kuq e zi, duhet të jetë ndihmë për sakrificat e tij
Anëtarësimi i shpejt i Serbisë në BE, "cunami" për Maqedoninë dhe rajonin
Komuna e Çairit me thirrje publike për banorët e saj
Brukseli me kritikat e para për qeverinë e re
Vrasje mes familjes së dhëndrit dhe nuses për emrin e fëmijës
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.