Gratë-Të pasionuara pas purove (VIDEO)
"Vëllau" i madh i Qeverisë BDI, shumë pasiv
Shtetësia e Maqedonisë, së shpejti vetëm me një dëshmi mund të merret
Kontrolle të rrepta për policinë e burgjeve, në procedur ndryshime ligjore
Një grua e vdekur është gjetur në një banesë në Shkup
133950226.jpg

Shkup, 6 nëntor - Pas denoncimit paraprak nga qytetarë, pjesëtarë të brigadës zjarrfikëse nga Shkupi kanë gjetur një grua të vdekur në një banesë në rrugën "Dimitrie Çupovski".

Siç informoi MPB-ja, banorët mbrëmë janë paraqitur në shërbimin zjarrfikës pasi kanë ndjerë erë të pakëndshme në ndërtesë.

Pasi pjesëtarë të Shërbimit zjarrfikës kanë hyrë në banesë, kanë vërejtur se në dysheme ka qenë gruaja e vdekur G.M. (69). Nga ana e ekipit të ndihmës së shpejtë mjekësore te trupi i së ndjerës nuk janë vërejtur gjurmë të dhunës. Pas urdhërit të prokurorit publik trupi është dërguar në autopsi.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 06.11.2017, 14:05  | Z.H. | 1,547 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Incident në zyrën e kryetares së Haraçinës, Milikije Halimi
Keriman me të dashurin super seksi vishet njëjtë, e habisin një qytet
« Lajmi i fundit » Të shtëna me armë në Çair, vritet një person e plagoset një tjetër
Mblidhet kryesia qendrore e Aleancës për Shqiptarët
"Vëllau" i madh i Qeverisë BDI, shumë pasiv
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.