BE dhe NATO do të ngelin "ëndërr" për Maqedoninë nëse nuk zgjidhen problemet kolektiv..
« Analizë » Pribe, kërkon vullnet politik për ta ndarë politikën nga gjyqësori
Arka shtetërore nga e hëna "hapet" në Parlament
Tajani: Integrimi i Ballkanit në BE është prioritet
Signal Desktop sjell aplikacionin e shquar të privatësisë në kompjuterin tuaj
sig_2.jpg
Loading...

Signal, aplikacioni i komunikimit i cili më së shumti vlerëson privatësinë, tashmë ofron një aplikacion ë desktop.

Signal Desktop, i cili është i disponueshëm në Windows, MacOS dhe Linux vjen për të zëvendësuar aplikacionin Signal në Chrome.

Në vetvete ai nuk është shumë ndryshe nga homologu i Chrome, por të kesh një aplikacion të dedikuar desktop do të thotë shumtë.

Ndërsa përpjekjet për ta marrë seriozisht privatësinë janë shtuar nga kompanitë që ofrojnë aplikacione të tillë, Signal e ka atë prioritetin numër një.

Pikërisht këtu ka fituar popullaritet tek ata që e vlerësojnë privatësinë si politikanët dhe gazetarët.

Aplikacioni Signal do të jetë i disponueshëm për versionet 64Bit të Windows 7, 8, 8.1, 10, MacOS 10.9 dhe Linux. Për ta shkarkuar ju ftojmë të klikoni në këtë lidhje.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 06.11.2017, 15:56  | L.E. | 269 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Tragjedi e rëndë në Tetovë, vdes një vajzë e vogël
U nda me të fejuarin pak ditë përpara dasmës, Big Mama tregon arsyet
Një fshat në Zvicër ofron 70 mijë franga për të huajt që janë të gatshëm të jetojnë aty, të paktën për një dekadë!
Ministria e Shëndetësisë publikon kandidatët për drejtor në spitale, ja emrat në të gjithë vendin
A flet deklarata e Ziadin Selës që ASH ka humbur Ministrinë e Shëndetësisë?!
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.