Gratë-Të pasionuara pas purove (VIDEO)
"Vëllau" i madh i Qeverisë BDI, shumë pasiv
Shtetësia e Maqedonisë, së shpejti vetëm me një dëshmi mund të merret
Kontrolle të rrepta për policinë e burgjeve, në procedur ndryshime ligjore
Tetovë, djali rrah brutalisht babain e tij, kërkon ndihmën e policisë
btt.jpg

Tetovë, 6 nëntor- 66-vjeçari A.B nga Tetova raportoi dhunën në familje të kryer ditën e enjte nga djali i tij 47-vjeçar, N.B.

Në një gjendje jashtëzakonisht të dehur, rreth orës 21 e 30 minuta, ai filloi një mosmarrëveshje verbale me të atin, pasi e kishte kërkuar më parë para, por ai nuk kishte dhënë. Mosmarrëveshja ka dalë jashtë kontrollit dhe N.B. ka filluar t’i bjerë në kokën dhe trupin e tij duke i shkaktuar dëmtime të dukshme tek ai.

Pak më vonë, N.B është i privuar nga liria, është diskutuar me të dhe pas pastrimit të plotë të të gjitha detajeve do të përballen me një parashtrim të duhur.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 06.11.2017, 16:28  | L.E. | 3,356 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Incident në zyrën e kryetares së Haraçinës, Milikije Halimi
Keriman me të dashurin super seksi vishet njëjtë, e habisin një qytet
« Lajmi i fundit » Të shtëna me armë në Çair, vritet një person e plagoset një tjetër
Mblidhet kryesia qendrore e Aleancës për Shqiptarët
"Vëllau" i madh i Qeverisë BDI, shumë pasiv
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.