Gratë-Të pasionuara pas purove (VIDEO)
"Vëllau" i madh i Qeverisë BDI, shumë pasiv
Shtetësia e Maqedonisë, së shpejti vetëm me një dëshmi mund të merret
Kontrolle të rrepta për policinë e burgjeve, në procedur ndryshime ligjore
Apple vitin e ardhshëm sjell dy iPhone me skaje të përmirësuar prej metalit
app1_1.jpg
Loading...

Apple planifikon gjatë vitit 2018 të prezantojë dy modele OLED iPhone, të cilat do të kenë skaje të përmirësuara prej çelikut.

Në raportin e tij, analisti Ming-Chi Kuo parashikon që Apple të ndryshojë skajet prej metalit për të përmirësuar bartjen e të dhënave.

Edhe pse analisti thotë se do të vijnë dy modele të reja OLED me skaje të përmirësuara, ai nuk ka dhënë detaje tjera se çfarë mund të kenë modelet e reja të iPhone.

Pritet që njëri nga këto dy modele të jetë pasues i iPhone X, derisa tjetri do të jetë më i madh se sa modeli aktual iPhone X.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 08.11.2017, 12:50  | L.E. | 504 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Incident në zyrën e kryetares së Haraçinës, Milikije Halimi
« Lajmi i fundit » Të shtëna me armë në Çair, vritet një person e plagoset një tjetër
Keriman me të dashurin super seksi vishet njëjtë, e habisin një qytet
Mblidhet kryesia qendrore e Aleancës për Shqiptarët
"Vëllau" i madh i Qeverisë BDI, shumë pasiv
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.