BE dhe NATO do të ngelin "ëndërr" për Maqedoninë nëse nuk zgjidhen problemet kolektiv..
« Analizë » Pribe, kërkon vullnet politik për ta ndarë politikën nga gjyqësori
Arka shtetërore nga e hëna "hapet" në Parlament
Tajani: Integrimi i Ballkanit në BE është prioritet
Floil është vaji me i ri në tregun e Maqedonisë
01_96.jpg

Shkup, 8 nëntor -  Kompania e distribuimit "Fluidi M", ka marr të drejtën e distribuimit të vajit ushqimor Floil. 

Floil  është vaji me i ri në tregun e Maqedonisë, i prodhuar me shumë dashuri dhe kujdes. Floil është vaj luledielli i rafinuar në teknologjinë italiano-gjermane,i pasuruar me vitamin E dhe K, pa aromë dhe i certifikuar për kualitet të lartë.

"Deri tani ushqimit tuaj i ka munguar një shije e veçantë pasi që në kuzhinën tuaj nuk ka qenë prezent përbërësi kryesor, por që nga nesër vajin Floil, imazhin e padiskutueshëm të produkteve vendore do ta keni në kuzhinen tuaj", thonë nga  "Fluidi M".

Prite të mirën, prite Floil, do të jetë sllogani publicitar i vajit ushqimor Floil. 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 08.11.2017, 18:08  | D.J. | 3,977 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Tragjedi e rëndë në Tetovë, vdes një vajzë e vogël
U nda me të fejuarin pak ditë përpara dasmës, Big Mama tregon arsyet
Një fshat në Zvicër ofron 70 mijë franga për të huajt që janë të gatshëm të jetojnë aty, të paktën për një dekadë!
Ministria e Shëndetësisë publikon kandidatët për drejtor në spitale, ja emrat në të gjithë vendin
A flet deklarata e Ziadin Selës që ASH ka humbur Ministrinë e Shëndetësisë?!
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.