Shtetësia e Maqedonisë, së shpejti vetëm me një dëshmi mund të merret
« INSIDE » “Ku është shtabi i xhihadistëve në Maqedoni?”
Zaev: Qytetarët do të marrin përgjigje për “Sopotin”, “Monstrën”, “Lagjen e Trimave, ..
« Analistët » "Tvrdokornat" të revoltuar ndaj VMRO-së sepse kjo parti nuk formoi Qeverinë
Lajme të reja nga Samsung Galaxy A5 (2018)
sms_79.jpg
Loading...

Samsung Galaxy A5 i vitit të ardhshëm është duke u testuar dhe ka filluar të shfaqet në shumë lista. Telefoni do të vijë me Exynos 7885, Bluetooth 5.0 dhe një ekran Infinity.

Informacioni më i fundit vjen nga testimet HTML5 të shfletuesit që zbulojnë rezolucionin e testuar. Është 412 x 816 pikselw ose 18.5: 9, e njëjtë me duo Galaxy S8 dhe Galaxy Note8.

Kalimi në ekranin Infinity do të thotë se Galaxy A do të anashkaloj butonin e shtëpisë dhe do të vendosë skanerin e gjurmëve të gishtërinjve në pjesën e pasme për të krijuar vend për ekranin aktual.

Samsung zakonisht lanson telefonat Galaxy A në muajt e parë të vitit të ri, kështu që ne duhet të presim Galaxy A5 të ri që nga janari 2018.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 09.11.2017, 15:09  | L.E. | 698 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Incident në zyrën e kryetares së Haraçinës, Milikije Halimi
Keriman me të dashurin super seksi vishet njëjtë, e habisin një qytet
Bexheti: Peshorja e Taravarit është më e saktë në zgjedhje
« Video » Pas 6 vitesh, Ramkovski gjenë A1 në një katrahurë të vërtetë
« Raportet e mira Maqedoni - Bullgari » Bullgarët janë aleatë tradicional të shqiptarëve, Bullgaria shteti i vetëm ortodoks në Ballkan që ka njohur Kosovën
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.