"Çelsin" e Tetovës, Gostivarit e Strugës e ka votuesi
Ganiu i bindur se do të fitojë në rrethin e dytë
Ja këshilltarët e ri të Komunës së Çairit
« Analistët » LSDM-ja fuqishëm do të mbështet BDI-në raundin e dytë
Forza.mk ofron kredi pa interes dhe harxhime shtesë
forzaaa_1.jpg

Kur janë në pyetje paratë gjithçka duhet të jetë e qartë. Pa asnjë befasi. 

Interesi dhe harxhimet e tjera për kredi mund të bëjnë dallim të madh. Gjithsesi, situata është më e mirë kur aspak nuk duhet të paguani për kreditin. Por kjo nuk është e mundur. Të paktën nuk ishte e mundur deri më tani! 

Me ofertën e re dhe të vetmen në tregun tonë për kredi me 0% interes dhe pa asnjë harxhim shtesë, këtë mund ta gjeni vetëm te Forza. Shuma e parave që do ta merrni mbetet e njejta me atë shumë të parave që duhet ta ktheni. Apsolutisht pa interes dhe pa harxhim shtesë. Tingëllon bukur, por e mira është se kjo është e vërtetë dhe vlen për aplikantët e rinj të Forza!

Menjëherë mund të paguani borxhin bankar apo borxhin personal për të cilën paguani interes të lartë, të mbuloni harxhime të paplanifikuara, të mundësoni pushime të këndshme për të cilën ju mungojnë para, të bëni shopping apo çfarëdo tjetër, dhe për këtë të mos paguani harxhime shtesë.. 

Mund të aplikoni online te Forza.mk ose nëpërmjet linjës telefonike në numrin 02/ 323 66 66 çdo ditë pune prej orës 09:00 deri ora 17:00. Shpërbleni veten që tani! 

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 17.08.2017, 11:55  | L.E. | 2,124 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Aksident fatal, vdes një grua nga Maqedonia 
« Analistët » LSDM-ja fuqishëm do të mbështet BDI-në raundin e dytë
Ja këshilltarët e ri të Komunës së Çairit
Big Mama: Me traktor do të shkoj nuse
Big Mama prezanton motrën: Ajo ka ditën e veçantë (Foto)
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.