Andov: Nuk duhet të na hutoi marrëveshja me Bullgarinë!
Maqedonia në BE e rëndësishme për shqiptarët, por jo më e rëndësishme se statusi i ty..
Xhaferi: Nëna Terezë është simbol i humanizmit, dashurisë dhe kujdesit të pakufishëm
« Koment » Politika pa moral s`është art i qeverisjes por është art i mashtrimit
Dhjetë aksidente dje në Shkup, të lënduar shtatë persona
133776584-137237.jpg

Shkup, 31 gusht - Shtatë persona janë lënduar lehtë në gjashtë nga dhjetë aksidentet e ndodhura dje në Shkup, ndërkohë që katër aksidente tjera janë vetëm me dëme materiale, transmeton Zhurnal.mk

Gjatë ditës së kaluar policia ka zbuluar dhe sanksionuar një numër të madh që kanë thyer rregullat mes të cilëve dhe dy shofer nën ndikim të alkoolit, 13 prej të cilëve nuk kanë respektuar shpejtësinë, 13 pa leje vozitje, 6 që nuk kanë përdorur sigurim ose telefon celular dhe 56 të tjerë për parkim të gabuar të makinës.

Janë sanksionuar edhe 23 këmbësorë dhe katër vozitës të motorcikletave. Nga SPB Shkup informojnë se sot do të mbahen edhe ligjërata të komunikacionit me pjesëmarës në komunikacion.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 31.08.2017, 19:41  | T.E. | 432 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Komuna e Çairit me thirrje publike për banorët e saj
Aksidentohet në Austri autobusi me pasagjerë nga Maqedonia, ka të vdekur 
Policia bllokon qendrën e qytetit, Borisov do të arrijë me helikopter
Mbulohen Genta Ismajli dhe Shkurte Gashi, ja si po iu rri shamia (Foto)
Komuna e Çairit fillon me rrënimin e objekteve pa leje, nuk do të lejohen uzurpime (Foto)
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.