Andov: Nuk duhet të na hutoi marrëveshja me Bullgarinë!
Maqedonia në BE e rëndësishme për shqiptarët, por jo më e rëndësishme se statusi i ty..
Xhaferi: Nëna Terezë është simbol i humanizmit, dashurisë dhe kujdesit të pakufishëm
« Koment » Politika pa moral s`është art i qeverisjes por është art i mashtrimit
Maldini: Ronaldo dhe Maradona dy kundërshtarët më të vështirë
DJY0iggW4AIwbs2-780x439.jpg
Loading...

Legjenda e Milanit, Paolo Maldini, ka zbuluar dy lojtarët që i kanë shkaktuar më së shumti vështirësi gjatë karrierës.

Italiani ka folur edhe për trajnerët më të mirë aktualisht, duke thënë se është edhe fans i lojës së Jurgen Klopp.

“Isha me fat që luajta ndaj Maradonas. Ai dhe Ronaldo, kur ishte pjesë e Interit, ishin kundërshtarët e mi më të vështirë”.

“Trajneri më i mirë aktualisht? E vështirë për ta thënë. Ka shumë, si Diego Simeone, ndoshta Zinedine Zidane”.

“Po ashtu pëlqej atë që Klopp ka bërë te Liverpooli dhe si e ka bërë Dortmundin të luajë në këtë mënyrë”, ka thënë Maldini në një intervistë për Bild.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 11.09.2017, 12:28  | Xh.I. | 417 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Komuna e Çairit me thirrje publike për banorët e saj
Aksidentohet në Austri autobusi me pasagjerë nga Maqedonia, ka të vdekur 
Mbulohen Genta Ismajli dhe Shkurte Gashi, ja si po iu rri shamia (Foto)
Policia bllokon qendrën e qytetit, Borisov do të arrijë me helikopter
Komuna e Çairit fillon me rrënimin e objekteve pa leje, nuk do të lejohen uzurpime (Foto)
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.