Në klimën e akuzave të ndërsjella mes partive do të zhvillohet fushata e zgjedhjeve
Debati për ligjin e gjuhëve do të vazhdojë pas zgjedhjeve lokale
« Raste sociale » Situatë e rëndë në familjen tre anëtarëshe Kryeziu
Takim Kocias- Nimic në Nju Jork për çështjen e emrit të Maqedonisë
Bonucci: Duhet të mësojmë nga kjo humbje
LeonardoBonucciSSLaziovACMilanSerie5LehNWq4mwax-e1505122070795-780x439.jpg
Loading...

Mbrojtësi i Milanit, Leonardo Bonucci, ka tentuar të mitizojë humbjen ndaj Lazios duke tentuar kështu të mbajë të bashkuar skuadrën.

Italiani ka thënë se pavarësisht kësaj nuk duhet të dëshpërohemi pasi është vetëm fillimi.

“Duhet të mësojmë shumë nga kjo humbje. Jemi dëshpëruar pas penalltisë. Duhet të mësohemi të jemi skuadër edhe kur ndodhemi në vështirësi, duhet të japim 100 për qindëshin”.

“Grupi? Është e rëndësishme të jemi të bashkuar, trajneri na ka folur pas ndeshjes”.

“Ka ende gjëra për t’u përmirësuar, si në mbrojte ashtu edhe në sulm”, ka thënë Bonucci.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 11.09.2017, 12:38  | Xh.I. | 152 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Aksident i rëndë në Sllatinë, përfshihen shumë vetura
Vildane Zeneli provokon nga fitnesi, shfaqë gjoksin (Foto)
Igor Jug i kërcënohet ish kryeministrit Gruevski
Keqkuptimi fantastik i Getit dhe Marinës me dialektet do ju shkrijë së qeshuri
BDI në Shkup, BESA në Tetovë, ASH në Gostivar fillojnë fushatën për zgjedhjet lokale
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.