A do të kemi premtime marramendëse sikur gjatë fushatës të vitit 2013? Flasin analist..
Zeqerija Ibrahimi dhe 100 ditëshi i tij në parlament, mbanë gjithëçka por vetëm BESË ..
« Analizë "BIRN" » Kryetari Sadiki ka futur komunën në borxh prej afro 1 milion euro
« Ibraimi për Zhurnal » Centralizimi i buxhetit nga Qeveria, ka qenë diskriminues për komunat shqiptare
Man. UTD me ofertë të çmendur për Griezmann
gri_1505121723-1052087.jpg
Loading...

Oferta e ‘Djajve të Kuq për Antoine Griezmann është 100 milionë funte.

 

Prioriteti kryesor i Manchester United për vitin 2018 është sulmuesi i Atletico Madridit, Antoine Griezmann.

 

“Djajtë e Kuq” do të bëjnë të pamundur që ta transferojnë lojtarin në “Old Trafford”.

 

 

“Daily Star” raporton se Unitedi ka bërë gati 100 milionë funte për sulmuesin francez, i cili qëndroi këtë edicion në Spanjë vetëm për shkak të dënimit të Atletico Madridit nga UEFA, që nuk mund të blejë lojtar deri në janar.

 

Jose Mourinho dëshiron që Griezmann t’i bashkohet Unitedit në vitin 2018, ku do të përbënte një treshe fantastike franceze me Paul Pogba dhe Anthony Martial./Express/

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 11.09.2017, 12:08  | Z.H. | 579 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Gruevski intervistë në televizionin e Kosovës: Shqiptarët gabuan anën (Video)
Muhamedi i VMRO-së: Ja për çka kanë nevojë shqiptarët
BDI sot në Shkup mbajti Konventën promovuese për zgjedhjet lokale 2017, promovoi kandidatët për kryetar komune
Aleanca për Shqiptarët sot në Bogovinë themeloi degën e Asambles së Femrës
Banorët e lagjeve Dizhon dhe Xhon Kenedi, "Një Vsiar ka lind nana, të priftë e mbara"
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.