Në klimën e akuzave të ndërsjella mes partive do të zhvillohet fushata e zgjedhjeve
Debati për ligjin e gjuhëve do të vazhdojë pas zgjedhjeve lokale
« Raste sociale » Situatë e rëndë në familjen tre anëtarëshe Kryeziu
Takim Kocias- Nimic në Nju Jork për çështjen e emrit të Maqedonisë
Erjon Krasniqi nuk din të ndalet shënon hat-trick
sss_23.jpg
Loading...

 

Talenti shqiptar që po luan në Zvicër, Erjon Krasniqi nuk din të ndalet me gola. Ai edhe në ndeshjen e fundit kampionale ka arrit të shënoj hat-trick me çka e mposhtën skuadrën e Meisterschafft me rezultat te thellë 9:1. Ekipi i tij, FC Baden për momentin është i vetëm në tabelën e klasifikimit kurse synim është të bëhen kampionë.

Krasniqi i cili është një shënues i sprehtë dhe një talent i madh i kësaj loje u shpreh shumë i gëzuar me këtë triumf dhe beson se do të bëhen kampion. Cekim se ky djalosh ka përkahjen e madhe të prindi të tij, Ardi Krasniqi i cili është një fans i madh i këtij sporti por edhe sporteve luftarake, ndër to të Kikboksit.  

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 11.09.2017, 14:54  | A.A. | 1,092 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Aksident i rëndë në Sllatinë, përfshihen shumë vetura
Vildane Zeneli provokon nga fitnesi, shfaqë gjoksin (Foto)
Igor Jug i kërcënohet ish kryeministrit Gruevski
Keqkuptimi fantastik i Getit dhe Marinës me dialektet do ju shkrijë së qeshuri
BDI në Shkup, BESA në Tetovë, ASH në Gostivar fillojnë fushatën për zgjedhjet lokale
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.