Në klimën e akuzave të ndërsjella mes partive do të zhvillohet fushata e zgjedhjeve
Debati për ligjin e gjuhëve do të vazhdojë pas zgjedhjeve lokale
« Raste sociale » Situatë e rëndë në familjen tre anëtarëshe Kryeziu
Takim Kocias- Nimic në Nju Jork për çështjen e emrit të Maqedonisë
Zyrtare: Juventusi me pesë mungesa të mëdha ndaj Barcelonës
hig_1505136606-3313000.jpg
Loading...

Khedira, Mandzukic, Chiellini, Cuadrado dhe Howedes do të mungojnë ndaj Barcelonës.

 

Juventusi ka zbardhur listën e lojtarëve që do të udhëtojnë në “Camp Nou” për t’u përballur me Barcelonën të martën.

 

“Zonja e Vjetër” do të luajë këtë ndeshje në Ligën e Kampionëve pa pesë lojtarë shumë të rëndësishëm, Benedikt Howedes, Giorgio Chiellini, Mario Mandzukic, Juan Cuadrado dhe Sami Khedira.

 

Allegri do ta ketë të vështirë në “Camp Nou” pa këta pesë lojtarë që mungojnë për arsye dëmtimesh. /Gazeta Express/

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 11.09.2017, 15:34  | Z.H. | 429 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Aksident i rëndë në Sllatinë, përfshihen shumë vetura
Vildane Zeneli provokon nga fitnesi, shfaqë gjoksin (Foto)
Igor Jug i kërcënohet ish kryeministrit Gruevski
Keqkuptimi fantastik i Getit dhe Marinës me dialektet do ju shkrijë së qeshuri
BDI në Shkup, BESA në Tetovë, ASH në Gostivar fillojnë fushatën për zgjedhjet lokale
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.