Sa ndikim kanë anketat para fillimit të fushatës zgjedhore?
A duhet moralisht funksionarët që garojnë në lokalet të japin dorëheqje (VIDEO)
Taksa radiodifuzive nuk ekziston më
« VIDEO » Politika ta zyrtarizojë shqipen edhe në të folurin e saj
Vajza e famshme tregon sekretin: Si arrij unë të bëj pushime luksi me 100 paund (Foto)
bridddd.jpg

Bridie Wilkins, e cila është vetëm 23-vjeçe dhe një shkrimtare fashioni mjaft e njohur në Britaninë e Madhe, ka rrëfyer kohët e fundit se i duhen vetëm 100 paund në javë për të bërë pushime luksoze në të gjithë botën. Ajo përdor vetëm 100 paund çdo javë dhe kjo shumë përfshin shpenzimet për ushqimet, pijet dhe udhëtimet.

E reja tregon se në këtë mënyrë arrin të mbajë edhe një dietë të ekuilibruar në jetën e saj, duke konsumuar peshk dhe perime e shpesh herë, bën biseda në rrjetet sociale, apo video live, dhe ecën shumë në këmbë.

Falë masave të rrepta që ka marrë për këtë lloj kursimi, vajza arrin të heq mënjanë rreth 600 dollarë në muaj. Deri më tani brunia bukuroshe ka vizituar rreth 19 vende dhe në vijim pritet të ndalet në Kopenhagen, Los Angeles apo edhe në Meksikë.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 11.09.2017, 16:06  | L.E. | 1,790 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Rufi mos i trego popullit përralla me mbret, ti vet e din të vërtetën
Anketë e re e "Dimitrija Çupovski", VMRO-DPMNE bindshëm para LSDM-së, BDI e BESA të barabartë
Aksion policor, arrestohen tetë të rinj për shitje të drogës
Shkup, gjendet i vdekur një burrë 46 vjeçar
Xhansu kapet mat me të dashurin, do të befasoheni kush është ai (Foto)
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.