Sa ndikim kanë anketat para fillimit të fushatës zgjedhore?
A duhet moralisht funksionarët që garojnë në lokalet të japin dorëheqje (VIDEO)
Taksa radiodifuzive nuk ekziston më
« VIDEO » Politika ta zyrtarizojë shqipen edhe në të folurin e saj
Ditë e veçantë për Dhurata Ahmetaj (Foto)
dhurata_22.jpg
Loading...

Dhurata Ahmetaj, është njëra ndër këngëtarët më të bukura të skenës sonë.

Ajo kohëve të fundit po është shumë aktive nëpër rrjetet sociale, ku gjithmonë ndan me fansat imazhe nga jeta e saj e përditshme.

E së fundmi Dhurata ka publikuar një fotografi me të atin nga fëmijëria dhe i ka uruar ditëlindjen, shkruan Gazeta Blic.

“Unë gjithmonë do të jem vajza jote e vogël! Unë jam më e mira që mund të jem sepse ti më ke mësuar të mos heq dorë kurrë. Gëzuar ditëlindjen babi! Të dua”, ishte urimi që kishte bërë ajo.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 12.09.2017, 11:10  | L.E. | 711 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Rufi mos i trego popullit përralla me mbret, ti vet e din të vërtetën
Anketë e re e "Dimitrija Çupovski", VMRO-DPMNE bindshëm para LSDM-së, BDI e BESA të barabartë
Aksion policor, arrestohen tetë të rinj për shitje të drogës
Shkup, gjendet i vdekur një burrë 46 vjeçar
Xhansu kapet mat me të dashurin, do të befasoheni kush është ai (Foto)
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.