Në klimën e akuzave të ndërsjella mes partive do të zhvillohet fushata e zgjedhjeve
Debati për ligjin e gjuhëve do të vazhdojë pas zgjedhjeve lokale
« Raste sociale » Situatë e rëndë në familjen tre anëtarëshe Kryeziu
Takim Kocias- Nimic në Nju Jork për çështjen e emrit të Maqedonisë
Kemi harruar disfatën nga Barç
auto_Silva1505206950.jpg
Loading...

Kapiteni i Paris Saint-Germainit, Thiago Silva thotë se klubi i tij e ka harruar humbjen turpëruese 6-1 kundër Barcelonës në Ligën e Kampionëve, transmeton zeri.info

 

Të drejtuarit e Unai Emery ishin eliminuar nga 1/16-ta e finales pas disfatës në ndeshjen kthyese në “Camp Nou” edhe pse kishin avantazh të thellë prej 4-0 nga ndeshja e parë.

 

“Ne tashmë e kemi harruar Barcelonën. Tani është një tjetër vit në Ligën e Kampionëve, diçka më ndryshe. Ne jemi të gatshëm për ta filluar mbarë. Ne të gjithë e dimë se ky kompeticion është shumë special. Ne jemi shumë të motivuar që të fillojmë mirë”, deklaroi qendërmbrojtësi.

 

 

Klubi parisien është përforcuar shumë që prej humbjes nga Barcelona. Gjigandi francez ka transferuar Neymarin për një shumë rekorde prej 222 milionë eurosh dhe Kylian Mbappen./Zëri

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 12.09.2017, 11:03  | Z.H. | 399 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Aksident i rëndë në Sllatinë, përfshihen shumë vetura
Vildane Zeneli provokon nga fitnesi, shfaqë gjoksin (Foto)
Igor Jug i kërcënohet ish kryeministrit Gruevski
Keqkuptimi fantastik i Getit dhe Marinës me dialektet do ju shkrijë së qeshuri
BDI në Shkup, BESA në Tetovë, ASH në Gostivar fillojnë fushatën për zgjedhjet lokale
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.