Gratë-Të pasionuara pas purove (VIDEO)
"Vëllau" i madh i Qeverisë BDI, shumë pasiv
Shtetësia e Maqedonisë, së shpejti vetëm me një dëshmi mund të merret
Kontrolle të rrepta për policinë e burgjeve, në procedur ndryshime ligjore
Conte: Është i nevojshëm “rotacioni” i ekipi
4-conte_1623.jpg
Loading...

“Për mua është e rëndësishme të fitojmë një përvojë të mirë në Champions…Duhet te jemi realiste. Jemi në fillim të një “ere të re” dhe na duhet të ecim hap pas hapi që të arrijmë nivelin e Real, Bayern apo edhe te Juventus”.

Kështu është shprehur trajneri i Chelsea, Antonio Conte, në prag të ndeshjes që do të luajë në Londër me ekipin azerbajxhanas te Qarabag.“Jemi të gatshëm dhe them se është e nevojshme që të ndërrojmë disa lojtarë, të aplikojmë “rotacionin”.

 Ndeshja nuk do të jetë si ajo e të dielës së ardhshme ndaj Arsenalit, por si ajo e të shtunës së kaluar ndaj Leicester, theksoi Conte.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 12.09.2017, 11:05  | Z.H. | 362 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Incident në zyrën e kryetares së Haraçinës, Milikije Halimi
Keriman me të dashurin super seksi vishet njëjtë, e habisin një qytet
Bexheti: Peshorja e Taravarit është më e saktë në zgjedhje
« INSIDE » “Ku është shtabi i xhihadistëve në Maqedoni?”
Mblidhet kryesia qendrore e Aleancës për Shqiptarët
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.