Gratë-Të pasionuara pas purove (VIDEO)
"Vëllau" i madh i Qeverisë BDI, shumë pasiv
Shtetësia e Maqedonisë, së shpejti vetëm me një dëshmi mund të merret
Kontrolle të rrepta për policinë e burgjeve, në procedur ndryshime ligjore
Grabitet një tabako në Shkup
tabakoo.jpg

Shkup, 12 shtator- Një autor i panjohur me kërcënim me armë dhe përdorim të forcës fizike mbrëmë e ka grabitur "Tabako Ekstra Kofi" në Shkup, me ç'rast nga i punësuari ka marrë 18.500 denarë.

Siç është theksuar në buletinin e policisë, mbrëmë rreth orës 19:50 në "Tabako Ekstra Kofi" në rr. "Naroden front" në Shkup një autor i panjohur me kërcënim me armë dhe shfrytëzim të forcës fizike nga i punësuari ka marrë 18.500 denarë, pas e ka lëshuar vendin e ngjarjes.

SPB Shkup merr masa për gjetjen e autorit dhe zbardhjen e plotë të rastit. 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 12.09.2017, 13:17  | L.E. | 1,427 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Incident në zyrën e kryetares së Haraçinës, Milikije Halimi
Keriman me të dashurin super seksi vishet njëjtë, e habisin një qytet
Bexheti: Peshorja e Taravarit është më e saktë në zgjedhje
« INSIDE » “Ku është shtabi i xhihadistëve në Maqedoni?”
Mblidhet kryesia qendrore e Aleancës për Shqiptarët
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.