Sa ndikim kanë anketat para fillimit të fushatës zgjedhore?
A duhet moralisht funksionarët që garojnë në lokalet të japin dorëheqje (VIDEO)
Taksa radiodifuzive nuk ekziston më
« VIDEO » Politika ta zyrtarizojë shqipen edhe në të folurin e saj
"Irma" shkatërron shtëpinë luksoze të William Levyt, gjendja e mjerueshme (Foto)
irma.jpg
Loading...

Uragani ‘Irma’ u kthe në tmerrin e SHBA-së.

Deri më tani nga furtuna numërohen 25 viktima, për të mos folur për dëmet materiale që janë kolosale. I prekur nga këto dëmtime është dhe aktori i njohur kubanez William Levy.

Ai ka publikuar në rrjetet sociale, se si ‘Irma’ i ka shkatërruar gjithçka rreth shtëpisë. Akori dhe bashkëshortja e tij së bashku me fëmijët tregojnë se janë të mobilizuar ti kthehen normalitetit tashmë që ‘Irma’ është qetësuar. Levy ka treguar pemët e rrezuara që kanë bllokuar gjithë hyrjen e banesës.

Uragani Irma tashmë është dobësuar dhe është kthyer në një stuhi tropikale sot, ndërsa zhvendoset në veri të Floridës dhe në jug të Xhorxhas, sipas Qendrës Kombëtare amerikane të Uraganëve. Irma ka shkaktuar shkatërrim në Florida, shteti i tretë më i populluar i Amerikës. Por zyrtarë thonë se ende është e vështirë që të llogariten dëmet.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 12.09.2017, 13:26  | L.E. | 2,203 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Rufi mos i trego popullit përralla me mbret, ti vet e din të vërtetën
Anketë e re e "Dimitrija Çupovski", VMRO-DPMNE bindshëm para LSDM-së, BDI e BESA të barabartë
Aksion policor, arrestohen tetë të rinj për shitje të drogës
Shkup, gjendet i vdekur një burrë 46 vjeçar
Xhansu kapet mat me të dashurin, do të befasoheni kush është ai (Foto)
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.