Sa ndikim kanë anketat para fillimit të fushatës zgjedhore?
A duhet moralisht funksionarët që garojnë në lokalet të japin dorëheqje (VIDEO)
Taksa radiodifuzive nuk ekziston më
« VIDEO » Politika ta zyrtarizojë shqipen edhe në të folurin e saj
Patrisi i Tunes e tepron, shikoni se çfarë ka publikuar (Foto)
patris_7.jpg
Loading...

Pushimet e Patrist dhe Tunes nuk kanë mbarim, që të dy nuk janë aktiv në profesionet e tyre, Tuna që nga shtatzënia kur edhe u paraqitë me këngën ‘Duam’ në muajt e fundit të shtatzënisë, aty mori ‘Çmimin e Kritikës’ me këtë baladë shumë të fuqishme që i kushtohej më të shtrenjtit të saj bebit.

Edhe Patrisi ka kohë që nuk shihet me ndonjë aktivitet muzikorë pasi është pjesë te ‘Filharmonia e Kosovës’. Po ata kaë lënë anash çdo gjë dhe vërtetë për të pushuar plotësisht për të shijuar pushimet siç edhe janë duke bërë.

Tuna në shumë rast luan xhiruesen apo edhe fotografen e Patrisit pasi që ai merret me shumë aktivitete argëtuese. Patrisi si zakonisht është edhe shumë aktiv në Instagram dhe pjesa më e rëndësishme për të padyshim është Tiani por nuk mungojnë edhe imazhe të tij ndërsa Tuna nuk shfaqet shumë pak.

Dikush është më i rezervuar në këtë pjesë ndërsa dikush nuk e ka problem të tregon se edhe çfarë ha si ushqim,transmeton kosovarja. Prandaj bashkëshorti i Tunës pa hezitim ka publikuar ushqimin sushi.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 12.09.2017, 13:39  | L.E. | 9,178 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Rufi mos i trego popullit përralla me mbret, ti vet e din të vërtetën
Anketë e re e "Dimitrija Çupovski", VMRO-DPMNE bindshëm para LSDM-së, BDI e BESA të barabartë
Aksion policor, arrestohen tetë të rinj për shitje të drogës
Shkup, gjendet i vdekur një burrë 46 vjeçar
Xhansu kapet mat me të dashurin, do të befasoheni kush është ai (Foto)
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.