Sa ndikim kanë anketat para fillimit të fushatës zgjedhore?
A duhet moralisht funksionarët që garojnë në lokalet të japin dorëheqje (VIDEO)
Taksa radiodifuzive nuk ekziston më
« VIDEO » Politika ta zyrtarizojë shqipen edhe në të folurin e saj
Ky detaj sigurisht ju ka ikur! E dinit që në dasmë te Geti dhe Marina ishte edhe ky person i rëndësishëm? (Foto)
dasmaaaa.jpg
Loading...

Në dasmën e Getoar Selimit dhe Marina Vjollca- Selimit ishin një numër i madh i mysafirëve nga fushat e ndryshme.

E nuk ka pasur se si të mungoi themeluesi i grupit, dikur ‘BabaRecords’, Dardan Belegu -Trakla, shkruan lajmi.

Vlen të ju kujtojmë se në vitin 2005 u themelua Baba Records, në të cilën u punuan hitet dhe albumet që vulosën suksesin e repit shqiptar.

Ishte pikërisht Trakla ai i cili me përkushtim punoi albumin e parë të Ledri Vulës dhe Skivit dikur dy në një në grupin Skillz, gjithashtu e punoi albumin e Kaos e shumë hite të tjera që edhe sot e kësaj dite dëgjohen me shumë kënaqësi.

Dardan Belegu (Trakla) ndonëse nuk po merret më me muzikë, Babarecords i dikurshem sot Babastars nuk po i harrojnë kontributet e mëdha të tij.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 12.09.2017, 16:42  | L.E. | 2,229 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Rufi mos i trego popullit përralla me mbret, ti vet e din të vërtetën
Anketë e re e "Dimitrija Çupovski", VMRO-DPMNE bindshëm para LSDM-së, BDI e BESA të barabartë
Aksion policor, arrestohen tetë të rinj për shitje të drogës
Shkup, gjendet i vdekur një burrë 46 vjeçar
Xhansu kapet mat me të dashurin, do të befasoheni kush është ai (Foto)
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.