Sa ndikim kanë anketat para fillimit të fushatës zgjedhore?
A duhet moralisht funksionarët që garojnë në lokalet të japin dorëheqje (VIDEO)
Taksa radiodifuzive nuk ekziston më
« VIDEO » Politika ta zyrtarizojë shqipen edhe në të folurin e saj
Rovena një bombë e vërtetë, sfidon balerinat dhe shkëlqen në “Dance With Me”
21733387_1412382435510753_1994779770_n.jpg
Loading...

Nata e parë e spektaklit “Dance With Me” në edicionin e katërt që ka nisur të hënën që sapo kaloi, është hapur me këngëtaren Rovena Stefa, e cila ka pranuar këtë sfidë duke iu përgjigjur pozitivisht ftesës së organizatorëve. Këngëtarja e njohur dhe e dashur për të gjithë jo vetëm ka shkëlqyer në performancën e parë të saj në kërcim, duke u dukur si një bombë e vërtetë, por me lëvizje si vështirë ta dalloje se cila ishte krahas balerinave të tjera. Rovena ka si partner djaloshin nga Kosova, gazetarin Meriton Mjekiqi, ndërsa të paktën sa ne pamë në natën e parë ajo është emri më i madh i protagonistëve në këtë edicion që kanë pranuar të sfidojnë veten edhe në kërcim.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 12.09.2017, 22:20  | T.E. | 1,052 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Rufi mos i trego popullit përralla me mbret, ti vet e din të vërtetën
Anketë e re e "Dimitrija Çupovski", VMRO-DPMNE bindshëm para LSDM-së, BDI e BESA të barabartë
Aksion policor, arrestohen tetë të rinj për shitje të drogës
Shkup, gjendet i vdekur një burrë 46 vjeçar
Xhansu kapet mat me të dashurin, do të befasoheni kush është ai (Foto)
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.