Sa ndikim kanë anketat para fillimit të fushatës zgjedhore?
A duhet moralisht funksionarët që garojnë në lokalet të japin dorëheqje (VIDEO)
Taksa radiodifuzive nuk ekziston më
« VIDEO » Politika ta zyrtarizojë shqipen edhe në të folurin e saj
Blerona Zeqiri e merr vendimin e madh (Foto)
blerona_19.jpg
Loading...

Blerona Zeqiri u bë si pa pritur e pa kujtuar një nga fytyrat qendrore të së dielës në "Rtv 21".

Pas ikjes së Labit nga ky televizion, Blerona fitoj të teren e vëmendjes. Zeqiri më shumë se për çdo gjë tjetër, më shumë se për kualitetin profesional, për atë çfarë bënë e çfarë thotë, përflitet për linjat trupore që i kanë dalë nga "binarët".

Me sa duket edhe Blerona e ka kuptuar se duhet ndërhyrë, se duhet pakësuar ushqimin e shtuar aktivitetin fizik, andaj ka hyrë në dietë dhe gjithashtu po ushtron, shkruan "Kosovarja".

A do t'ia dalë mbanë për të krijuar linjat ideale, për të qenë në atë formë që e kërkon ekrani e shikuesit, mbetet për tu parë... Suksese Blerones në këtë sfidë.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 12.09.2017, 08:58  | L.E. | 2,141 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Rufi mos i trego popullit përralla me mbret, ti vet e din të vërtetën
Anketë e re e "Dimitrija Çupovski", VMRO-DPMNE bindshëm para LSDM-së, BDI e BESA të barabartë
Aksion policor, arrestohen tetë të rinj për shitje të drogës
Shkup, gjendet i vdekur një burrë 46 vjeçar
Xhansu kapet mat me të dashurin, do të befasoheni kush është ai (Foto)
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.