Andov: Nuk duhet të na hutoi marrëveshja me Bullgarinë!
Maqedonia në BE e rëndësishme për shqiptarët, por jo më e rëndësishme se statusi i ty..
Xhaferi: Nëna Terezë është simbol i humanizmit, dashurisë dhe kujdesit të pakufishëm
« Koment » Politika pa moral s`është art i qeverisjes por është art i mashtrimit
Ja në çfarë gjendje e gjeti shtëpinë Nora Istrefi (Foto)
nora_52.jpg
Loading...

Këngëtarja Nora Istrefi bashkë me të shoqin dhe vajzën ishin për pushime. Kemi parë disa foto nga pushimet e çiftit dhe duket se ato ditë ishin eksperiencë e bukur familjare.

E, Nora sapo ka ardh në Prishtinë menjëherë është ndeshur me stinën e vjeshtës dhe gjethet e rëna para derës së shtëpisë. Gjendja para shtëpisë së këngëtares nuk duket aq e mirë dhe siç shihet ka nevojë për intervenim pastrimi, gjë e cila nuk dimë nëse i shkon për dore këngëtares, shkruan "Kosovarja".

Ndryshe, Nora ka qenë një ndër emrat më të angazhuar gjatë stinës së verës. Ajo ka pasur shumë mbrëmje muzikore ku ka krijuar atmosferë të mrekullueshme. Gjithashtu ka prezantuar edhe dy projekte hite, atë me Robertin dhe Gjikon.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 12.09.2017, 08:59  | L.E. | 13,539 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Komuna e Çairit me thirrje publike për banorët e saj
Aksidentohet në Austri autobusi me pasagjerë nga Maqedonia, ka të vdekur 
Mbulohen Genta Ismajli dhe Shkurte Gashi, ja si po iu rri shamia (Foto)
Policia bllokon qendrën e qytetit, Borisov do të arrijë me helikopter
Komuna e Çairit fillon me rrënimin e objekteve pa leje, nuk do të lejohen uzurpime (Foto)
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.