Sa ndikim kanë anketat para fillimit të fushatës zgjedhore?
A duhet moralisht funksionarët që garojnë në lokalet të japin dorëheqje (VIDEO)
Taksa radiodifuzive nuk ekziston më
« VIDEO » Politika ta zyrtarizojë shqipen edhe në të folurin e saj
Maradona vazhdon ‘luftën’ në distancë me Icardin, legjenda e krahason me lojtarë të dorës së dytë nga Argjentina
223615501-b453eb46-0dc2-418c-85bf-ae3297cc5dce-780x439.jpg
Loading...

Diego Maradona dhe Mauro Icardi , ka vazhduar me aktin e tretë të ‘sulmit’ të legjendës ndaj sulmuesit të Interit.

Pasi e quajti “tradhtar” për ndërhyrjen në lidhjen e Maxi Lopez me Wanda Naran, Maradona kishte thënë se kapiteni i Interit, kurrë nuk mund të jetë një Batistuta.

Ai e ka sulmuar edhe një herë lojtarin. Këtë herë ai e ka përdorur profilin e tij në Instagram.

“Më pëlqen Benedetto (sulmuesi i Boca Juniors), më pëlqen Alario (sulmuesi i Bayer Leverkusen), të dy vlejnë pesë herë më shumë se Icardi”, është përgjigjur Maradona në një pyetje të ndjekësve të tij.

Maradona po ashtu doli edhe për Napolin.

“Ekipi po ecën mirë. Mertens është i mahntishëm, më pelqën Koulibaly shumë, edhe Jorginho dhe Allan”, ka thënë Maradona.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 12.09.2017, 09:19  | Xh.I. | 452 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Rufi mos i trego popullit përralla me mbret, ti vet e din të vërtetën
Anketë e re e "Dimitrija Çupovski", VMRO-DPMNE bindshëm para LSDM-së, BDI e BESA të barabartë
Aksion policor, arrestohen tetë të rinj për shitje të drogës
Shkup, gjendet i vdekur një burrë 46 vjeçar
Xhansu kapet mat me të dashurin, do të befasoheni kush është ai (Foto)
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.