Në klimën e akuzave të ndërsjella mes partive do të zhvillohet fushata e zgjedhjeve
Debati për ligjin e gjuhëve do të vazhdojë pas zgjedhjeve lokale
« Raste sociale » Situatë e rëndë në familjen tre anëtarëshe Kryeziu
Takim Kocias- Nimic në Nju Jork për çështjen e emrit të Maqedonisë
Icardi: Është nder të futesh në top dhjetëshen e Interit (Foto)
MauroIcardiRomavFCInternazionaleSeriewY03PLZFTFzx-e1505198844559-780x439.jpg
Loading...

Me golin ndaj SPAL, Mauro Icardi, është futur në histori të Interit.

Goli nga pika e bardhë ishte numër me 75 me fanellën zikaltër në kampionatin italian dhe kështu argjentinasi e festoi me një postim në Twitter.

“Është një nderë për mua të futem në top dhjetë golashënuesit më të mirë në histori të Interit në Serie A. Dua të vazhdojë edhe shumë të tjerë”, ka thënë Icardi.

Lojtari me më së shumti gola te klubi nga Milano është Giuseppe Meazza me 243 gola, ndërsa në listë janë edhe emra të njohur si Sandro Mazzola e Christian Vieri.

Ndeshja e ardhshme e Interit është ndaj Crotones.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 12.09.2017, 09:19  | Xh.I. | 438 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Aksident i rëndë në Sllatinë, përfshihen shumë vetura
Vildane Zeneli provokon nga fitnesi, shfaqë gjoksin (Foto)
Igor Jug i kërcënohet ish kryeministrit Gruevski
Keqkuptimi fantastik i Getit dhe Marinës me dialektet do ju shkrijë së qeshuri
BDI në Shkup, BESA në Tetovë, ASH në Gostivar fillojnë fushatën për zgjedhjet lokale
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.