Andov: Nuk duhet të na hutoi marrëveshja me Bullgarinë!
Maqedonia në BE e rëndësishme për shqiptarët, por jo më e rëndësishme se statusi i ty..
Xhaferi: Nëna Terezë është simbol i humanizmit, dashurisë dhe kujdesit të pakufishëm
« Koment » Politika pa moral s`është art i qeverisjes por është art i mashtrimit
“I lumtur me VAR, po i shohim penalltitë kundër Juventusit që nuk i kemi parë më herët”
fuorigiocogenoa-kCYD-U2201087146506LE-620x349Gazzetta-Web_articolo-780x439.jpg
Loading...

Presidenti i Udineses, Giampaolo Pozzo, ka thënë me sarkazëm se VAR është pozitiv për shkak të penalltive kundër Juventusit që nuk i kishin parë më herët.

VAR (asistentët e videos) kanë bërë një debutim të përzier në Serie A, por Pozzo ka ndarë mendimin e tij që është pozitiv për këtë sistem.

“VAR duhet të përpunohet, por unë jam i kënaqur me të”.

“Ajo që është parë deri më tani ka qenë pozitive, si dënimet kundër Juventusit që nuk i kanë parë”.

“Është diçka që na siguron dhe na qetëson. Unë kam pasur 33 vite të vështira, por tani ndihem i sigurt … “, ka thënë Pozzo.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 13.09.2017, 11:59  | Xh.I. | 310 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Komuna e Çairit me thirrje publike për banorët e saj
Aksidentohet në Austri autobusi me pasagjerë nga Maqedonia, ka të vdekur 
Policia bllokon qendrën e qytetit, Borisov do të arrijë me helikopter
Mbulohen Genta Ismajli dhe Shkurte Gashi, ja si po iu rri shamia (Foto)
Komuna e Çairit fillon me rrënimin e objekteve pa leje, nuk do të lejohen uzurpime (Foto)
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.